Weronika Jelińska

radca prawny

Pomagam w szczególności branży kreatywnej w bezpiecznym prowadzeniu biznesu. Na co dzień rozwiązuję problemy prawne związane z działalnością dziennikarzy, pisarzy, muzyków, fotografów, marketingowców, twórców reklam, założycieli startupów i wielu innych...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się +48 501 166 456

O mnie

Dzień dobry, nazywam się Weronika Jelińska. Od jedenastu lat wykonuję zawód radcy prawnego, który jest nie tylko moją pracą ale także pasją.

Cieszę się, że zajrzałeś na mojego bloga. Jest to miejsce, w którym dzielę się z moimi czytelnikami wiedzą i praktycznymi rozwiązaniami dotyczącymi prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej, a także prawa z zakresu nowych technologii i nieuczciwej konkurencji.

Przez wiele lat pracowałam jako główny radca prawny w jednym z największych wydawnictw prasowych w Polsce, w którego skład wchodziły liczne spółki zajmujące się wydawaniem prasy, drukiem, reklamą, marketingiem, nowymi technologiami, rozgłośniami radiowymi i agencjami modelek.

W chwili obecnej prowadzę własną kancelarię prawną. Pomagam w szczególności branży kreatywnej w bezpiecznym prowadzeniu biznesu. Na co dzień rozwiązuję problemy prawne związane z działalnością dziennikarzy, pisarzy, muzyków, fotografów, marketingowców, twórców reklam, założycieli startupów i wielu innych.

Nieliczne wolne chwile lubię spędzać ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Najpiękniejsze momenty to czas gdy będąc z bliskimi słyszę śmiech trójki moich dzieci.

*****