Weronika Jelińska

radca prawny

Pomagam w szczególności branży kreatywnej w bezpiecznym prowadzeniu biznesu. Na co dzień rozwiązuję problemy prawne związane z działalnością dziennikarzy, pisarzy, muzyków, fotografów, marketingowców, twórców reklam, założycieli startupów i wielu innych...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się +48 501 166 456

O blogu

Na moim blogu staram się pisać w jak najprostszy i przejrzysty sposób, aby ustrzec się typowo prawniczych tekstów, jakich wiele można znaleźć w Internecie.

Moim celem jest także uświadomienie jak największej grupie osób, że radca prawny czy adwokat to człowiek, który potrafi zrozumieć Twój problem, także od strony biznesowej i będzie chciał pomóc Ci rozwiązać go w sposób jak najbardziej prosty i skuteczny, nie narażając Cię na zbędne koszty.

Chciałabym również przekazać wszystkim, których prawa autorskie osobiste lub majątkowe zostały naruszone, że nie należy się z tym godzić, ale skutecznie dochodzić swoich praw uświadamiając naruszycieli, że kradzieżą może być zarówno kradzież batonika w sklepie jak i  bezprawne skorzystanie z czyjegoś utworu bez zgody twórcy.

*****